تعمیر لودر کوماتسو

تعمیر لودر کوماتسو

معمولا هنگامی‌که کارفرمایان و یا صاحبان سرمایه، قصد خرید و یا اجاره لودر را دارند، به دنبال لودری هستند که نیروی زیادی داشته و بتواند کارها را با سرعت زیادی انجام دهد تا مجبور نباشند لودر را برای زمان طولانی ای اجاره کنند. این امر باعث می‌شود تا هم فعالیت عمرانی سریع تر به اتمام برسد و هم هزینه‌های اضافی تا حد زیادی کاهش یابد.
همچنین، یکی دیگر از موارد مهمی‌ که این افراد به آن توجه ویژه ای می‌کنند، بحث تعمیر لودر است. اگر تعمیر لودری به نسبت دیگر لودرها ساده تر و یا ارزان تر باشد، بدون شک آن‌ها استقبال بیشتری از آن لودر می‌کنند.
به همین دلیل، از آن جایی که تعمیرات لودر کوماتسو نسبت به دیگر لودر‌ها ساده تر و کم هزینه تر است، بسیاری از افراد این شرکت را به دیگر شرکت‌های موجود در بازار ترجیح می‌دهند.
ما نیز در شرکت فراهیدرولیک، متخصص در زمینه تعمیر و یا عیب یابی لودر کوماتسو، در این بخش قصد داریم تا به بررسی همه چیز در مورد تعمیر لودر کوماتسو در تهران (و تمام نقاط ایران) بپردازیم تا دیگر نگران لودر کوماتسوی خود نباشید.

جهت برقراری تماس با واحد پشتیبانی و درخواست تعمیرکار لودر می توانید با شماره تلفن های ما در فراهیدرولیک تماس بگیرید.

کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن، پاسخ گو نیاز های شما خواهند بود.

سرویس لودر کوماتسو

گاهی اوقات نیز وجود دارد که لودر ما به نظر کاملا سالم است و در فرایند‌ها و فعالیت‌های آن هیچ ایرادی وجود ندارد. حتی در این شرایط نیز، شما باید هر چند وقت یکبار به سراغ یک سرویس کار لودر کوماتسو مناسب و متعد بروید تا با بررسی تمامی ‌اجزای لودر شما، از سالم بودن و فرسوده نبودن لودر شما اطمینان حاصل شود.
اگر در سرویس لودر کوماتسو خود تنبلی به خرج دهید و به طور دوره ای اجزای آن را بررسی نکنید، احتمال دارد تا به طور ناگهانی لودر شما خراب شده و به بخش‌های اصلی آن آسیب برسد.
قبل از آن که یک سرویس کار بیل مکانیکی شروع به رفع ایرادات و سرویس ماشین کند، باید ابتدا بتواند به طور سریع و حرفه ای به عیب یابی ماشین‌ها بپردازد. از آنجایی که قیمت بسیاری از این قطعات بسیار زیاد بوده، باید از تعمیر کننده خود اطمینان کامل حاصل کنید تا قطعه ای دسته دوم را به جای قطعه اصلی بر روی وسیله شما نصب نکند.
و در نهایت، مهم تر از همه این موارد، این نکته را در نظر داشته باشید که هزینه عیب یابی لودر کوماتسو کاملا اختیاری و به عهده خود سرویس کار است و بنابراین منصف بودن او دارای اهمیت بسیاری است.

سرویس لودر کوماتسو

خدمات تعمیر لودر کوماتسو

یک تعمیرکار لودر کوماتسو، باید در تعمیر تمامی‌ موارد اشاره شده در این بخش تبحر لازم و کافی را داشته باشد تا در هنگام تعمیر به ماشین سنگین شما آسیبی نرساند. از مهم ترین و اصلی ترین قطعاتی از لودر که به تعمیر زیادی نیاز دارند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1 - تعمیر موتور لودر

موتور یکی از اصلی ترین اجزای لودر می‌باشد، زیرا این موتور است که نیروی مورد نیاز برای حرکت لودر را فراهم می‌کند. همچنین، از دیگر وظایف موتور می‌توان به تامین نیروی مورد نیاز برای بلند کردن و جابجایی مواد اشاره کرد. موتور در اکثر لودرها در بخش عقبی دستگاه قرار دارد تا از واژگون شدن لودر در هنگام بلند کردن اجسام سنگین جلوگیری شود.
اگر تعمیرکار لودر شما در بازرسی و عیب یابی موتور شما ناشی باشد، احتمال کاهش بازدهی و یا حتی خرابی آن بسیار بیشتر می‌شود.

2 - تعمیر سیستم هیدرولیک لودر

بدون وجود سیسیتم هیدرولیک سالم در لودر، انرژی تولید شده توسط موتور دیزلی لودر نمی‌تواند به درستی و به طرز مناسبی به دیگر اجزای موتور برسد. به گفته بسیاری از کارشناسان و مهندسان مکانیک، سیستم هیدرولیک در ماشین  آلات راهسازی به مانند سیستم گردش خون انسان عمل می‌کند.

3 - تعمیر چرخ لودر

بسته به این که چرخ لودر شما از نوع لاستیکی و یا چرخ زنجیری باشد، تعمیر آن نیز متفاوت خواهد بود. در حالت کلی، تعمیر چرخ‌های زنجیری دشوار تر از تعمیر چرخ‌های لاستیکی معمولی لودر است.

4 - تعمیرات زیر بندی لودر

از مهم ترین اجزای زیر بندی لودر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ناخن لودر
  • پین ناخن در لودر(برای اتصال بخش اصلی ناخن به زیر بندی لودر)
  • ضربه گیر زیر(جلوگیری از آسیب رسیدن به زیر بندی لودر در هنگام حرکت)
  • درپوش چرخ(از ورود سنگ و بسیاری از مواد آسیب رساننده به چرخ جلوگیری می‌کند. توجه داشته باشید که این مورد فقط برای لودر‌های چرخ لاستیکی مورد نیاز است)
  • رولیک
  • پیچ چهار شاخه(موجود در انواع اندازه‌ها و مدل‌ها)

برای اتمام این بخش نیز، این نکته را در نظر داشته باشید که یک تعمیرکار لودر کوماتسو مناسب در تهران باید علاوه بر داشن تبحر در تعمیر موارد نامبرده در بالا، دارای ویژگی‌های زیر باشد:
– داشتن تبحر کافی
– دارا بودن سرعت عمل مناسب
– ارائه قطعات سالم، نو و اورجینال
– وقت شناس بودن و منظم بودن تعمیرکار
– به صرفه بودن هزینه سرویس لودر کوماتسو
– منظم و دقیق بودن

یک تعمیرگاه لودر مناسب باید علاوه بر داشن تبحر در تعمیر موارد نامبرده در بالا، دارای ویژگی‌های زیر باشد

دارا بودن مکانیک حرفه ای

وقت شناس بودن

به صرفه بودن هزینه

اطمینان از قطعات استفاده شده

تضمین کیفیت

هزینه تعمیر لودر کوماتسو

با توجه به اینکه در یک لودر ساده و معمولی صد‌ها قطعه مختلف وجود داشته و هر کدام از آن‌ها نیز دارای وظایف متفاوتی هستند، هزینه تعمیر آن‌ها نیز متفاوت بوده و بنابراین نمی‌توان از یک قیمت ثابت برای تعمیر همه آن‌ها استفاده کرد.
از سوی دیگر نیز، قبل از آن که تعمیرکار بتواند یک قیمت مناسب برای تعمیر قطعه را به شما بدهد، او باید میزان خرابی قطعه شما را از نزدیک تشخیص دهد و سپس قیمت نهایی را به شما اعلام کند.
بنابراین، بهترین راه برای شناسایی تعرفه تعمیر لودر کوماتسو، مراجعه به یک تعمیرگاه مناسب برای تعمیر لودر کوماتسو در تهران است. تعمیرگاه فراهیدرولیک، آمادگی ارائه انواع خدمات تعمیر لودر را دارا بوده و آماده ارائه خدمات می‌باشد.

هزینه تعمیر لودر کوماتسو
هزینه سرویس لودر کوماتسو

هزینه سرویس لودر کوماتسو

به طور کلی، هرچه پیچیدگی و یا دشواری بررسی و سرویس یک قطعه بیشتر باشد، هزینه سرویس آن بخش نیز بیشتر خواهد شد. اگر قصد دارید تا لودر خود را سرویس کنید، پیشنهاد می‌کنیم به جای آن که صرفا یک قطعه را مورد سرویس قرار دهید، تمامی‌اجزای آن را بررسی کنید چرا که این قطعات به یکدیگر مربوط بوده و بر هم تاثیرات مثبت و منفی زیادی می‌گذارد.

سوالات متداول

تعمیر لودر چقدر زمان می برد؟

مدت زمان تعمیر لودر بر اساس نوع خرابی و نوع قطعات مورد استفاده برای تعمیر، تعیین میشود.

هزینه تعمیرات لودر چقدر است؟

هزینه این تعمیرات رقم ثابتی نیست و بر اساس نوع مشکل ماشین و قطعات مصرفی، این هزینه تعیین می شود.

برای درخواست تعمیرکار لودر خود به کجا مراجعه کنیم؟

می توانید به آدرس : تهران – شهرک صنعتی چهاردانگه-خیابان 16/5صادق پلاک 60 مراجعه کرده و یا با شماره تلفن های 02155459348 - 02155447197 تماس بگیرید.

تماس با ما