تعمیرات کوماتسو

تعمیرات کوماتسو

ساخت و ساز همواره به عنوان یکی از شاخص های مهم در توسعه شهرها و جوامع شناخته می شود. یکی از مسائل مهم در زمینه ساخت و ساز، وجود ابزار مناسب جهت انجام پروژه های عمرانی است. به همین دلیل وجود ماشین آلات و دستگاه های مختلف جهت انجام پروژه های ساخت و ساز بسیار مهم است. این ماشین آلات توسط شرکت های مختلفی به تولید می رسد که یکی از مهمترین و مشهورترین آنها، کوماتسو است.
کوماتسو با ارائه محصولات متنوع، کاربردی، با کیفیت و ایمن‌، جایگاه ویژه ای در میان برندهای دیگر کسب کرده است. با این وجود تمام محصولات و تجهیزات ساخت و ساز ممکن است بر اثر عواملی خراب شده و عملکرد آنها با مشکل مواجه شود. در این صورت این تجهیزات باید در کمترین زمان تعمیر شوند. در ادامه مطلب توضیحاتی در رابطه با تعمیرات کوماتسو ارائه می دهیم.

جهت برقراری تماس با واحد پشتیبانی و درخواست تعمیرکار کوماتسو می توانید با شماره تلفن های ما در فراهیدرولیک تماس بگیرید.

کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن، پاسخ گو نیاز های شما خواهند بود.

تعمیرکار کوماتسو

انجام پروژه های عمرانی بدون تجهیزات و ماشین آلات سنگین امری غیر ممکن است. وجود ماشین آلات راهسازی مناسب و استاندارد، کار ساخت و ساز را بسیار آسان می سازد. نکته حائز اهمیت این است که این ماشین آلات در اثر عوامل مختلفی دچار اختلال شده و ممکن است کارکرد صحیح خود را از دست بدهند.
در صورت خرابی ماشین آلات کوماتسو لازم است در اسرع وقت عامل خرابی به دست تعمیرکار کوماتسو رفع شده و مشکل کاملا برطرف شود. در غیر اینصورت ممکن است خسارات جبران ناپذیری ایجاد شود. ماشین آلات کوماتسو همواره حین کار تحت فشار زیادی بوده و ممکن است خراب شوند. بنابراین بهتر است پیش از بروز این اتفاقات، یک تعمیرکار کوماتسو حرفه ای برای رفع مشکلات احتمالی استخدام شود.

تعمیرکار کوماتسو

انواع تعمیرات کوماتسو

تعمیرات تخصصی کوماتسو در زمینه های مختلفی صورت گرفته و انواع گوناگونی دارد.

تعمیر بیل مکانیکی کوماتسو: بیل کوماتسو ممکن است در اثر فشارهای بالا و طولانی دچار خرابی شود که لازم است فورا توسط تعمیرکار کوماتسو تعمیر شود.

تعمیر لودر کوماتسو: لودر کوماتسو اغلب حین کار با اختلالات مختلفی در کارکرد مواجه می شود‌. در این حالت باید پیش از بروز خسارات احتمالی به تعمیرکار حرفه ای مراجعه کرد‌.

تعمیر دامپتراک کوماتسو: دامپتراک از انواع ماشین آلات کوماتسو است که خرابی آن باید در کمترین زمان توسط تعمیرکاران متخصص رفع شود.

تعمیر بلدوزر کوماتسو: بلدوزر نیز از محصولات پرفروش کوماتسو بوده که خرابی آن توسط متخصصان و تعمیرکاران حرفه ای مجموعه های مختلف رفع می شود.

یک تعمیرگاه کوماتسو مناسب در ایران باید علاوه بر داشن تبحر در تعمیر موارد نامبرده در بالا، دارای ویژگی‌های زیر باشد

دارا بودن مکانیک حرفه ای

وقت شناس بودن

به صرفه بودن هزینه

اطمینان از قطعات استفاده شده

تضمین کیفیت

هزینه تعمیر کوماتسو

هزینه و تعرفه تعمیر کوماتسو به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان هزینه مشترکی برای تعمیر تمام خرابی ها تعریف کرد. به طور کلی هزینه خدمات تعمیر کوماتسو به عواملی همچون نوع خرابی، تجهیزات آسیب دیده، میزان خرابی، ابزار و قطعات لازم جهت رفع خرابی و مدت زمان صرف شده جهت تعمیر بستگی دارد. همچنین میزان مهارت و تخصص تعمیرکار نیز می تواند بر هزینه های تعمیر موثر باشد.

هزینه تعمیر کوماتسو

سرویس کوماتسو

سرویس کوماتسو شامل کلیه خدماتی است که در جهت بررسی همه جانبه تجهیزات و ماشین آلات کوماتسو و رفع ایرادات جزئی و خرابی های مختلف صورت می گیرد. لازم است در فواصل زمانی یکسان و مشخصی، امور سرویس کوماتسو توسط سرویس کار کوماتسو حرفه ای انجام شود تا ماشین آلات در مناسب ترین وضع خود قرار گرفته و از بروز حوادث و خسارات احتمالی پیشگیری شود.

هزینه سرویس کوماتسو

هزینه سرویس کوماتسو

برای هزینه سرویس کوماتسو نیز نمی توان قسمت مشخصی تعیین نمود. هزینه های سرویس کوماتسو ممکن است بر اساس تجربه و مهارت سرویس کار، نوع تجهیزات و ماشین آلات و همچنین قسمت هایی که مورد سرویس‌ قرار می گیرند متفاوت باشد.

تعمیر کوماتسو در تهران

مجموعه های مختلفی در تهران و وجود دارند که خدمات تعمیر کوماتسو را انجام می دهند. کلیه خدمات مربوط به تعمیر بیل کوماتسو، تعمیر دامپتراک کوماتسو، تعمیر بلدوزر کوماتسو و تعمیر لودر کوماتسو در این مراکز صورت می گیرد. لازم است ابتدا از تخصص و مهارت تعمیرکاران کوماتسو اطمینان حاصل کرده و سپس جهت تعمیر تجهیزات و ماشین آلات کوماتسو به این تعمیرکاران مراجعه کنید.

تمامی ماشین آلات کوماتسو ممکن است حین ساخت و ساز بر اثر عوامل مختلفی خراب شوند و کارایی خود را از دست بدهند. در این حالت باید در کمترین زمان به تعمیرکاران متخصص مراجعه شود و عامل خرابی به کلی رفع شود. همچنین سرویس کوماتسو در فواصل زمانی مشخص می تواند از بروز خرابی ماشین آلات جلوگیری کند.فراهیدرولیک مرکز تعمیر کوماتسو آماده ارائه انواع خدمات کوماتسو به شما عزیزان می باشد.

تعمیر کوماتسو در تهران

سوالات متداول

تعمیر چقدر زمان می برد؟

مدت زمان تعمیر بر اساس نوع خرابی و نوع قطعات مورد استفاده برای تعمیر، تعیین میشود.

هزینه تعمیر ماشین الات کوماتسو چقدر است؟

هزینه تعمیرات ماشین الات راهسازی رقم ثابتی نیست و بر اساس نوع مشکل ماشین و قطعات مصرفی، این هزینه تعیین می شود.

برای درخواست تعمیرکار کوماتسو به کجا مراجعه کنیم؟

می توانید به آدرس : تهران – شهرک صنعتی چهاردانگه-خیابان 16/5صادق پلاک 60 مراجعه کرده و یا با شماره تلفن های 02155459348 - 02155447197 تماس بگیرید.

تماس با ما