عیب یابی هیدرولیکی بیل های مکانیکی کوماتسو

عیب یابی هیدرولیکی بیل های مکانیکی کوماتسو

عیب یابی هیدرولیکی بیل مکانیکی کوماتسو

پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی

عیب یابی هیدرولیکی بیل های مکانیکی کوماتسو

پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی : بیل های مکانیکی نوعی از پمپ های هیدرولیک هستند که در صنایع مورد استفاده قرار می گیرند. در انواع مختلفی وجود دارند که هر کدام از آنها قابلیت های متفاوتی نسبت به دیگری را دارا می باشد. این نوع پمپ ها مناسب برای استفاده در فشار بالا نیستند و فقط برای مصارف معمولی صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.

مشخصات فنی انواع پمپ های هیدرولیک بیل مکانیکی

استفاده از سیستم های هیدرولیکی امروزه در صنایع مختلفی مورد نیاز است. این دسته از پمپ های هییدرولیک بسته به توان و فشار آنها به انواع مختلفی تقسیم می شوند. پمپ های هیدرولیک دقیقا نقش قلب را در سیستم های هیدرولیک دارا هستند، به گونه ای که انرژی مکانیکی تامین شده توسط موتور های الکتریکی، احتراق داخلی و… به انرژی هیدرولیکی تبدیل می کنند.

در حقیقت این پمپ ها انرژی سیال را در یک سیکل هیدرولیکی یا نیوماتیکی افزایش می دهند تا در زمان و مکان مورد نیاز از این انرژی مطلوب استفاده نمایند. پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی یکی از انواع پمپ های هیدرولیک می باشد که در صنایع مورد استفاده قرار گرفته و خود در انواع مختلفی با مشخصات فنی متفاوت، موجود می باشد.

عیب یابی هیدرولیکی بیل های مکانیکی کوماتسو

پمپ های هیدرولیک به دو دسته ی، جابجایی مثبت و جابجایی غیر مثبت تقسیم می شوند. عموما پمپ ها از نوع جابجایی غیر مثبت می باشند. این دسته از پمپ های هیدرولیک در برابر فشارهای بالا مقاوم نیستند و معمولا به عنوان یک انتقال دهنده ی اولیه سیال، از نقطه ای به نقطه ی دیگر به کار می روند. ظرفیت این نوع پمپ های هیدرولیک به psi  250 تا psi  3000 محدود هستند.

گروه فنی مهندسی فرا هیدرولیک با واردات انواع پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی اماده ارائه تمامی سیستم هیدرولیک از جمله پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی و انواع شیر های هیدرولیک در این زمینه فغالیت های بسیاری داشته است در این مجموعه عیب یابی هیدرولیکی بیل های مکانیکی کوماتسو صورت میگیرد و شما عزیزان اگر به مشکلی در سیستم هیدرولیک دستگاه خود بر خوردید میتوانید با این مجموعه تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید.برای خرید و یا تعمیر انواع پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

پمپ های هیدرولیک بیل مکانیکی و انواع آن ها

در تمامی سیستم پمپ های هیدرولیک بیل مکانیکی از پمپ های پیستونی با فشار بالا استفاده می شود تا قدرت تحمل فشار زیاد را داشته و لیتراژ بیشتری را وارد سیستم کند. پمپ های هیدرولیک بیل مکانیکی اصولا به شکل دوطبقه می باشند که یک طبقه برای گردون بیل و طبقه ی دیگر برای استیگ و جکهای بالابر و خالی کن می باشد. پمپ های هیدرولیک بیل مکانیکی در انواع مختلفی در بازار موجود هستند که هر کدام از آنها مشخصات متفاوتی با یکدیگر دارند. از جمله:

پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی هلیکو، پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی کوماتسو، پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی هیوندا، پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی ولوو، پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی هپکو، پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی کاترپیلار، پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی لیبهر، پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی شانتویی، پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی دوسان، پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی هیتاچی، پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی زوملاین، پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی نیوهلند، پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی کیس، پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی هیدرومک، پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی سانی،پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی لیشیده، پمپ هیدرولیک لودر ایکس سی ام جی، پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی لیوگانگ، پمپ هیدرولیک لودر چانگلین، پمپ اطلس،  و در انتها پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی کوبلکو.

نوشتهٔ پیشین
تعمیرتخصصی هیدرولیک بیل های کوماتسو
نوشتهٔ بعدی
تعمیر پمپ هیدرولیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
تماس با ما