قیمت پمپ مادر بیل مکانیکی کوماتسو

قیمت پمپ مادر بیل مکانیکی کوماتسو

قیمت پمپ مادر بیل مکانیکی کوماتسو

بیل مکانیکی
از ماشین‌های سنگین عمرانی و مهندسی می باشد که شامل بازوی مفصلی(دکل و استیک)، باکت و کابین گردان  در قسمت بالا و زنجیر یا چرخ لاستیکی در زیر است. این ماشین ارتقاء یافتهٔ بیل‌های بخار می باشد. از قابلیت‌های این ماشین می‌توان به نصب چکش (پیکور) که بسیار پراستفاده می باشد و نصب مته، سنگ جت، قیچی فلزبر، چنگک، گراپ و دیگر ادوات اشاره نمود. نصب چکش هیدرولیکی یا پنوماتیک به جای باکت این دستگاه، این امکان را فراهم کرده که سطوح و حجم‌ها سنگی یا بتونی را که بنا به دلایلی نمی‌توان با مواد منفجره یا کمپرسور تخریب نمود، به‌وسیله مجموعه این دو وسیله (بیل و چکش) تخریب نمود. می بایست ذکر گردد به دلیل حجم کم باکت و هزینه‌های بالای نگهداری، برای خاک‌های نرم و با حجم زیاد لودر وسیله اقتصادی‌تر می باشد، اما مورد اطمینان برای کارهای شهری نیست (به دلیل رانش ایجاد شده برای ساختمان‌های اطراف)، که این موضوع باعث برتری بیل مکانیکی می‌گردد.

 

 

قیمت پمپ مادر بیل مکانیکی کوماتسو

گروه فنی مهندسی فرا هیدرولیک با بیش از یک دهه تجربه اولین مرکز تخصصی تعمیر هیدرولیک بیل های مکانیکی کوماتسو میباشد

فرا هیدرولیک با واردات انواع پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی اماده ارائه تمامی سیستم  های        هیدرولیک از جمله پمپ هیدرولیک کوماتسو  و انواع شیر های هیدرولیک که در این زمینه فعالیت های بسیاری را داشته است  میباشد

درمجموعه  فرا هیدرولیک تعمیر و عیب یابی انواع پمپ هیدرولیک کوماتسو صورت میگیرد و شما عزیزان اگر به مشکلی در سیستم هیدرولیک دستگاه خود بر خوردید میتوانید با این مجموعه تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید.

گروه فنی مهندسی فرا هیدرولیک با تکیه بر کادر فنی متخصص و مجرب با بیش از یک دهه سابقه در زمینه ی تعمیرات و تهیه قطعات هیدرولیکی ماشین آلات راهسازی و معدنی کوماتسو  فعالیت و خدمات خود را با بهترین کیفیت و قیمت به مشتریان گرامی ارائه می دهد.

تشخیص درست و دقیق عیب یابی سیستم های پیچیده دستگاه های نسل جدید که عملکرد صحیح مکانیزم آنها فقط با داشتن هماهنگی بین تمامی اجزای سیستم های موتور – هیدرولیک – برق و انتقال قدرت می باشد

لذا در جهت صرفه جویی در اتلاف وقت و هزینه مشتریان گرامی و احترام به حقوق مشتریان عزیز این مهم در الویت تمامی مراحل تعمیراتی این گروه می باشد

 

قیمت پمپ مادر بیل مکانیکی کوماتسو

به‌طور کلی پمپ به سیستمی گفته می‌گردد که انرژی مکانیکی را از یک منبع خارجی گرفته و به سیالی که از آن عبور می‌کند، انتقال داده و در نتیجه، انرژی سیال پس از خروج از این دستگاه (پمپ) بالا می رود. در پمپ‌ها تغییرات انرژی سیال همواره به صورت تغییر فشار سیال مشاهده می‌شود. از پمپ‌ها برای انتقال سیال به یک ارتفاع معین یا جابجایی آن در یک سیستم لوله‌کشی یا هیدرولیک جهت انجام کار همچون بالابرهای هیدرولیکی استفاده می‌کنند. به عبارتی، پمپ سیستمی می باشد که سیالات غیرقابل تراکم را از یک نقطه به نقطه‌ای دیگر جابجا می‌کند.

قیمت پمپ مادر بیل مکانیکی کوماتسو

پمپ‌ها دارای انواع گوناگونی می باشند. دسته‌بندی‌های متفاوت، پمپ‌ها را بر پایه ویژگی‌های گوناگون طبقه‌بندی می‌کنند. در یکی از رایج‌ترین این طبقه‌بندی‌ها، برپایه نحوه منتقل کردن انرژی از پمپ به سیال، پمپ‌ها به دودسته تقسیم بندی می گردند:

پمپ‌های دینامیکی: در این پمپ‌ها انتقال انرژی به سیال به‌طور دایمی می باشد.

انواع پمپ‌های دینامیکی به شرح زیر هستند:
گریز از مرکز
جریان محوری

پمپ‌های جابجایی مثبت: در این پمپ‌ها انتقال انرژی به سیال به صورت متناوب یا پریودیک صورت می‌گیرد.

پمپ مادر در واقع پمپ هیدرولیکی اصلی بیل مکانیکی است.

بسیاری از ماشین آلات انتقال زمینی شامل پمپ های هیدرولیکی با دنده های خارجی (دو جهته و برگشت پذیر)، موتورهای هیدرولیکی با دنده های خارجی (یک جهته و برگشت پذیر)، چند پمپ هیدرولیکی با دنده های خارجی که قبلا مونتاژ گردیده اند یا در مراحل نصب، تقسیم می گردند.

قیمت پمپ مادر بیل مکانیکی کوماتسو

تمام اجزای قطعات قطعات پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی به منظور خاصی و هر قطعه به صورت دستی مونتاژ شده و سپس آزمایش می شود.

پمپ ها از جمله( پمپ مادر، پمپ حرکت، پمپ گردان، پمپ فرمان، پمپ ترمز، روتور، پیستون، انگشتی، پلیت، ساچ پلیت، پوسته ی پمپ)، موتورها و جریان تقسیم ها در جابجایی های گوناگون برای حداکثر کارکرد در همه شرایط در دسترس می باشند و به چهار گروه اندازه تقسیم می گردند، به طوری که شما می توانید محصول مناسب را برای خود تصمیم گیری کنید. در اینجا یک مرور کلی از عملکرد انجام شده می باشد.

ماشین آلات هیدرولیک ماشین آلات و ابزاری هستند که از مایع برای انجام کارهای ساده استفاده کرده اند که از طریق استفاده از هیدرولیکی عمل می نمایند، جایی که مایع به وسیله یک منبع انرژی می باشد. در تجهیزات سنگین و سایر انواع ماشین آلات، مایع هیدرولیکی در سرتاسر ماشین به موتورهای هیدرولیکی و سیلندرهای هیدرولیک منتقل می شود و مطابق با مقاومت موجود می گردد. سیال به طور مستقیم یا به صورت خودکار با شیر کنترل و توسط شیلنگ و لوله توزیع می گردد.

محبوبیت ماشین آلات هیدرولیک با توجه به مقدار فراوانی از قدرت می باشد که می تواند از طریق لوله های کوچک و شیلنگ های انعطاف پذیر، و چگالی قدرت بالا و مجموعه ای از اعمال است که می توانند از این قدرت استفاده نمایند.

قیمت پمپ مادر بیل مکانیکی کوماتسو

نوشتهٔ پیشین
تعمیرات هیدرولیک کوماتسو
نوشتهٔ بعدی
پمپ مادر بیل مکانیکی کوماتسو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تماس با ما