تشخیص اصل بودن قطعات ‌کوماتسو

تشخیص قطعات اصلی کوماتسو از تقلبی آن

امروزه با تجه بر وضعیت فعلی در کشور، شاهد افزایش قیمت اجناس هستیم که باعث شده است، عموم مردم به فکر خرید محصولات باکیفیت باشند تا بتوانند مدت زمان بیشتری از آنها استفاده کنند. افزایش قیمتی که شامل تمامی محصولات از جمله قطعات کوماتسو نیز بوده و به همین علت، ما در این مطلب راه حلی مناسب را برای تشخیص قطعات اصلی کوماتسو از تقلبی آن پیش روی شما قرار داده‌ایم. تشخیص اصل یا فیک بودن قطعات کوماتسو به شما کمک می‌کند تا بتوانید هزینه های خود را به صورت هوشمندانه‌ای مدیریت کنید.

روش‌های مختلفی برای اطمینان از اصل بودن و یا تقلبی بودن قطعات اصلی کوماتسو وجود دارد که هر کدام دارای مراحل بخصوص خود هستند. در این بخش از مطلب با ما در فراهیدرولیک همراه باشید تا به صورت جامع و کامل به معرفی چند مورد از روش‌های مذکور بپردازیم تا شما بتوانید با هر شرایطی به تست و بررسی اصل و یا تقلبی بودن این دست از محصولات بپردازید.

چگونه از اصل بودن قطعات مکانیکی کوماتسو مطمئن شویم؟

با توجه به شهرت بسیار زیاد قطعات مکانیکی کوماتسو، شاهد این مورد هستیم که بسیاری از افراد سودجو به تولید این محصولات با کیفیت بسیار پایین روی آورده اند تا بتوانند سود مناسبی را از طریق فروش آن کسب کنند. برای اینکه بتوانید از خرید اجناس فیک و غیر اصل جلوگیری کنید، باید به موارد زیر توجه داشته باشید.

هلوگرام مخصوص کمپانی کوماتسو

در سال 2008 بود که کمپانی کوماتسو در اقدامی بسیار مناسب و فکر شده به تولید هلوگرام مخصوص شرکت خود پرداخت تا بتواند از نظر اصالت و کیفیت به مشتریان خود به صورت کامل اطمینان دهد. مشتری با توجه به این مورد، به راحتی می‌تواند محصولات مختلف شرکت کوماتسو را بررسی کند و اصل بودن و یا فیک بودن آن از این طریق مشخص می‌شود. با استفاده از این روش، در گذر زمان شاهد کاهش محصولات تقلبی کوماتسو در بازار بودیم که باعث شد مشتریان بتوانند با خیال آسوده به خرید محصولات مورد نظر خود بپردازند اما قابل توجه است که این محصولات به صورت کامل از بین نرفته‌اند و هنوز نیز شاهد تولید بعضی از محصولات تقلبی هستیم.

ویژگی های هلوگرام مخصوص کمپانی کوماتسو

با ما همراه باشید تا به ارائه توضیحاتی کامل در رابطه با ویژگی‌های هلوگرام مخصوص کمپانی کوماتسو بپردازیم.

مورد اولی که در هلوگرام‌های مخصوص کمپانی کوماتسو دیده می‌شود، وجود تصویری سه بعدی بر روی لوگو بوده که با تکان دادن آن مشخص خواهد شد. این تصویر، در اصل یک تصویر کوچک از بیل مکانیکی، بلدوزر و یک کامیون در حال تخلیه بار است. باید به این مورد توجه داشته باشید که تصاویر مذکور هفت رنگ چاپ شده‌اند. قابل توجه است که در محصولات فیک و تقلبی، تصاویر به اندازه‌های کوچک‌تر چاپ می‌شوند و حتی ممکن است تصاویر مشخص شده، دارای وسایل و امکانات دیگری باشند.

مورد دیگر، وجود کلمه Genuine Parts در هلوگرام است که مهمترین و البته بارزترین مورد در ظاهر محصول بوده و شما به سادگی می‌توانید با بررسی آن به تشخیص اصل و یا فیک بودن محصول بپردازید. کلمه مذکور به صورت عادی نوشته نشده است و قابل توجه است که دارای رازی در درون خود است. برای اینکه بتوانید راز مخفی کلمه را مشاهده کنید، تنها کافی است تا هلوگرام را به هر سمتی بپرخانید تا بتوانید کلمه مذکور را مشاهده کنید.

جمع بندی

آخرین مورد نیز که برای تشخیص اصالت محصول مورد استفاده قرار می‌گیرد، با چرخش لیبل لوگو مشخص می‌شود که باید لوگوی شرکت مشاهده شود. در هنگام خرید محصولات شرکت مذکور، به تمام موارد گفته شده توجه داشته باشید و اگر تنها یک مورد از آن‌ها با اصول مغایرت داشت، محصول مورد نظر را خریداری نکنید.

فراهیدرولیک مرکز تخصصی تعمیر پمپ کوماتسو آماده ارائه انواع خدمات تعمیر ماشین آلات راه سازی به شما عزیزان می باشد.

نوشتهٔ پیشین
خوردگی سیلندر
نوشتهٔ بعدی
سیستم هیدرولیک چیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
تماس با ما