تعمیر پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی کوماتسو

تعمیر پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی کوماتسو

 

تعمیرات پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی کوماتسو

تعمیر پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی از جمله خدمات ما می‌باشد که در کوتاهترین زمان با بالاترین کیفیت و قیمت منصفانه صورت می‌پذیرید. انجام خدمات می‌تواند در کارگاه فرا هیدرولیک و یا به صورت حضوری در محل استقرار ماشین آلات مشتری در سراسر کشور باشد. بعد از پایان کار و نصب بر روی ماشین، ضمانت های لازم جهت آسودگی خیال مشتری از کیفیت کار انجام شده تا مدتی معین بسته نوع خدمات به مشتری داده خواهد شد.

 

خدمات ما در تمامی برندهای کوماتسو KOMATSU صورت خواهد پذیرفت.

تعمیر پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی کوماتسو

پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی شامل قطعات و بخش‌های مختلفی از جمله پمپ مادر، پمپ حرکت، پمپ گردان، پمپ سرو و شیر فرمان می‌باشد. عیب یابی مدار هیدرولیک یکی از فرا هیدرولیک می‌باشد که در محل صورت می‌پذیرد.

تعمیر پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی کوماتسو

 

انجام کارها چگونه خواهد بود؟

ممکن است قطعه‌ای از سیستم پمپ هیدرولیک دچار نوعی خرابی باشد که رفع اشکال آن قطعه بتواند در محل صورت پذیرد. برای سرعت در راه اندازی مجدد بیل مکانیکی قطعه همان جا تعمیر شده و به سرعت نصب خواهد شد.

اما ممکن است خرابی قطعات پمپ هیدرولیک به گونه ای باشد که برای تعمیر نیاز به انتقال به کارگاه برای انجام برخی کارها داشته باشد. این کارهای می‌تواند شامل تعویض قطعه و یا تراشکاری با دستگاه‌های مخصوص مانند cnc، لپینگ و … باشد.

سخت کاری (نیتراته) قطعات در نهایت انجام شده و روی ماشین نصب خواهد شد. تست فشار در ابتدای عیب یابی و انتهای کار صورت خواهد پذیرفت.

در صورت نیاز اورهال سیستم هیدرولیک به طور کامل انجام خواهد شد.

تعمیر پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی کوماتسو

سرعت در انجام خدمات

با توجه به اهمیت سرعت خدمات رسانی در فعالیت های راه سازی و نیاز مبرم به آماده به کار بودن ماشین آلات راه سازی به خصوص بیل مکانیکی که فعالیت ماشین های دیگر وابسته به سرعت عمل آنها است، وظیفه خود می‎دانیم سرعت در تعمیر از الویت های کارمان باشد تا گامی در جهت کاهش نگرانی های پیمانکاران راه سازی و ماشین داران برداشته باشیم. لذا مجموعه فراهیدرولیک به همراه همکاران خود با سرلوحه قرار دادن احترام به مشتری از مرحله عیب یابی تا راه اندازی ماشین آلات با بالاترین سرعت ممکن در کنار شما خواهد بود.

قیمت

با توجه به گران بودن قطعات پمپ های هیدرولیک، مجموعه فرا هیدرولیک سعی دارد از راه تعمیر قطعاتی که قابل تعمیر با کیفیت بالا هستند، تعویض قطعات را به پایین‌ترین حد ممکن برسانند تا هزینه اضافی برای مشتریان خود نداشته باشند. در صورتی که ناچار به تعویض قطعه ای باشیم آن را به پایین‌ترین قیمت ممکن به مشتری تحویل خواهیم داد. قیمت منصفانه از مزیت های فرا هیدرولیک است. تعمیر پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی کوماتسو

ضمانت

سال‌ها تجربه و فعالیت در زمینه تعمیر پمپ های هیدرولیک بیل مکانیکی باعث کیفیت در خدمات ما شده است. از این رو فرا هیدرولیک خدمات تعمیر، نصب و قطعات مورد استفاده خود را به مدت ۶ ماه ضمانت می‌نماید تا ضمن احترام به مشتری، آسودگی خیال آنها را به همراه داشته باشد. این ضمانت در فاکتور مشتری قید خواهد شد.

 

نوشتهٔ پیشین
تعمیرات هیدرولیک بیل های مکانیکی کوماتسو
نوشتهٔ بعدی
تعمیر بیل مکانیکی کوماتسو 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
تماس با ما