تعمیر پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی

آیا پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی کوماتسو قابل تعمیر یا بازسازی است؟

تعمیر یا بازسازی یک پمپ هیدرولیکی بیل مکانیکی اغلب به دوام محصول و ارزش اقتصادی آن بستگی دارد. در مورد پمپ‌های هیدرولیک بیل مکانیکی، بازسازی اغلب ارزشمند است و می‌توان آن را با قطعات یا قطعات کاملا جدید و مناسب انجام داد.

پمپ‌ها، موتورها، شیرها، کنترل‌ها و سایر قطعات تشکیل‌دهنده را می‌توان تا زمانی که ابعاد، تلرانس‌ها و فاصله‌های آنها در حد مجاز و تعیین شده باشد تعمیر کرد.

تعمیر پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی را می‌توان به راحتی بازسازی کرد و عمر دوم به آن داد، این روش خیلی مقرون به صرفه‌تر از جایگزینی کامل یک پمپ هیدرولیک است. فراهیدرولیک، مرکز تعمیر پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی به راحتی با تعمیر و بازسازی پمپ هیدرولیک می‌تواند بهترین خدمات را ارائه دهد.

 

 

تعمیر پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی

جهت دریافت مشاوره رایگان و استعلام موجودی قطعات با تماس بگیرید

021-55447179:تلفن          021-55459348:تلفن

 

تعمیر پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی کوماتسو

تعمیرات پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی نیاز به بازسازی دقیق دارند. در سال‌های گذشته، به‌جای بازسازی کامل، تنها قسمتی از پمپ که مشکل داشت تعمیر می‌شد، اما امروزه یک بازسازی دقیق و کامل انجام می‌شود. اغلب این فرآیند شامل چسباندن، جوشکاری، یا ذوب کردن دو یا چند جزء بود تا دوباره همان قطعات مورد استفاده قرار گیرد.

در مورد هیدرولیک‌های سطح بالا، بازسازی کامل ممکن است روش ایمن‌تر و در نهایت مقرون به صرفه‌تر برای تعمیر باشد، که در نهایت منجر به پمپی می‌شود که برای سال‌های آینده قوی عمل می‌کند و بدون نیاز به تعمیر و نگهداری منظم، اجرا کند.

یک پمپ هیدرولیک بازسازی شده در صورتی که کار توسط افراد حرفه‌ای، با تجربه و آموزش دیده انجام شده باشد، برای سال‌های طولانی می‌تواند به کار خود ادامه دهد.

در مرحله اول، سازنده پمپ باید نشان دهد که آیا تعمیر یا بازسازی یک محصول توصیه می شود و همچنین باید بگوید که کدام بخش از تجهیزات اصلا نباید تعمیر شود. سپس کاربر نهایی می‌تواند تصمیم آگاهانه‌ای در مورد اینکه چه کاری انجام دهد، بگیرد.

بازسازی یا تعمیر پمپ هیدرولیک کوماتسو؟

پمپ هیدرولیک به عنوان یک محصول محرک و پویا در نظر گرفته می‌شود. این به این دلیل است که عملکرد پمپ مداوم است. در هر سیستم هیدرولیک، پمپ ها باید همیشه کار کنند. البته ممکن است همیشه در وضعیت تحرک نباشند و گاهی اوقات ممکن است با سرعت بسیار زیاد کار کنند. این بدان معناست که سایش و پارگی طبیعی در اجزای آن بیشتر از سایر محصولات هیدرولیک است.

بنابراین، پمپ‌های هیدرولیک اغلب در طول عمر خود دچار خرابی مکرر می‌شوند. به عنوان مثال، یک پمپ 5 GPM با سرعت 1200 دور در دقیقه و 100 PSI همیشه در 1200 دور در دقیقه کار می‌کند. بنابراین، نیاز به تعمیر، بازسازی یا تعمیر و نگهداری همه جانبه، اغلب می‌تواند بیشتر از سایر اجزای ماشین‌آلات سنگین باشد.

تعمیر پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی2

نحوه تعمیر پمپ بیل مکانیکی کوماتسو

بازسازی یک پمپ هیدرولیک شامل تعویض کامل قطعه‌ی خراب است. دلایل خرابی قطعه و همچنین قطعات خراب همه مشخص شده است. سپس واحد مربوطه با قطعات کاملا نو یا بازسازی شده بازسازی و مونتاژ را شروع می‌کند. بازسازی شامل بازرسی، تعمیر و استفاده مجدد از اجزای قدیمی در بازسازی است. با این حال، مقرراتی در مورد این وجود دارد و قطعات قدیمی همیشه برای فرآیندهای تولید مجدد استفاده نمی‌شوند.

نتیجه نهایی این است که همیشه مطمئن شوید که بازسازی‌ها با بالاترین کیفیت و با کمترین زمان از کار افتادگی انجام می‌شوند، به طوری که تاثیر کمی بر بهره‌وری و عدم نیاز به از دست دادن تجهیزات یا تعطیلی کارخانه وجود دارد، که می‌تواند در نهایت منجر به از دست دادن درآمد شود.

قیمت تعمیر پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی

در تمامی سیستم هیدرولیک بیل های مکانیکی از پمپ های پیستونی فشار بالا استفاده شده است و تا فشار زیادی را تحمل کند و لیتراژ زیادی را وارد سیستم کند پمپ های هیدرولیک بیل مکانیکی اغلب به صورت دو طبقه می‌باشد که یک طبقه برای جک‌های بالابر و استیگ و خالیکن و یک طبقه برای گردون بیل می‌باشد فروشگاه فراهیدرولیک با واردات انواع پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی اماده ارائه تمامی سیستم هیدرولیک از جمله پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی و انواع شیر های هیدرولیک با بهترین قیمت در این زمینه فغالیت‌های بسیاری داشته است در این مجموعه تعمیر پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی و عیب‌یابی انواع پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی صورت میگیرد، فراهیدرولیک با هیدرولیک کار بیل مکانیکی خود و همچنین با کمترین هزینه تعمیر پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی به شما عزیزان بهترین خدمات را ارائه میدهد. و شما عزیزان اگر به مشکلی در سیستم هیدرولیک دستگاه خود بر خوردید می‌توانید با این مجموعه تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید. برای خرید و یا تعمیر انواع پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی با شماره های درج شده در زیر تماس بگیرید.

جهت دریافت مشاوره رایگان و استعلام موجودی قطعات با تماس بگیرید

021-55447179:تلفن          021-55459348:تلفن

نکات ضروری در تعمیر پمپ بیل مکانیکی

تعمیر پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی ۹۱۲ نوعی از پمپ های هیدرولیک هستند که در صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرند. در انواع مختلفی وجود دارند که هر کدام از آن‌ها قابلیت‌های متفاوتی نسبت به دیگری را دارا می‌باشد. این نوع پمپ‌ها مناسب برای استفاده در فشار بالا نیستند و فقط برای مصارف معمولی صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

نوشتهٔ پیشین
مشخصات فنی R800LC-7
نوشتهٔ بعدی
تعمیرتخصصی هیدرولیک بیل های کوماتسو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
تماس با ما