تنظيم فشار پمپ هيدروليک بيل مكانيكی

بدون دیدگاه

تنظيم فشار پمپ هيدروليک بيل مكانيكی

هر مدار هيدروليكي داراي يک سری شيرهای تنظيمی مي‌باشند كه در صورت تنظيم نبودن پمپ هیدرولیک كار خود را به درستی انجام نمي‌دهد يا به اصطلاح كند عمل نمي‌كند.

براي تنظيم فشار بيل مكانيكی كوماتسو ابتدا بايد فشارها را ديد، برای اين كار با ورود به مانيتورينگ دستگاه و آيتم ٠١١ فشار پمپ جلو و ٠١٢ فشار پمپ عقب ميتوان فشارها را مشاهده كرد.

لازم به ذكر است كه فشار گيری به اين معناست كه بايد هركدام از ادوات و يا جک‌های دستگاه به انتها برسند و سپس فشار روي مانيتور خوانده شود فشار كاری بيل مكانيكی كوماتسو براي جك ها ٣٢٠-٣٥٠ و براي چرخ‌ها ٣٨٠ كيلوگرم بر سانتی متر مربع مي‌باشد.

تعمیرات تخصصی بیل مکانیکی

 

 

با شل كردن مهره ٧ و چرخاندن پيچ تنظيم ٨ به سمت راست فشار افزايش و با چرخاندن آن به سمت چپ فشار كاهش پيدا مي‌كند.

گروه فنی مهندسی فراهیدرولیک

با بیش از یک دهه تجربه اولین مرکز تخصصی تعمیر هیدرولیک بیل‌های مکانیکی کوماتسو می‌باشد.

درمجموعه‌ی فراهیدرولیک تعمیر و عیب‌یابی انواع پمپ هیدرولیک کوماتسو صورت می‌گیرد و شما عزیزان اگر به مشکلی در سیستم هیدرولیک دستگاه خود بر‌خوردید می‌توانید با این مجموعه تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید.

گروه فنی مهندسی فرا هیدرولیک با تکیه بر کادر فنی متخصص و مجرب با بیش از یک دهه سابقه در زمینه‌ی تعمیرات و تهیه‌ی قطعات هیدرولیکی ماشین آلات راهسازی و معدنی کوماتسو فعالیت و خدمات خود را با بهترین کیفیت و قیمت به مشتریان گرامی ارائه می‌دهد.

تشخیص درست و دقیق عیب یابی سیستم های پیچیده دستگاه‌های نسل جدید که عملکرد صحیح مکانیزم آنها فقط با داشتن هماهنگی بین تمامی اجزای سیستم های موتور – هیدرولیک – برق و انتقال قدرت می‌باشد.

لذا در جهت صرفه جویی در اتلاف وقت و هزینه مشتریان گرامی و احترام به حقوق مشتریان عزیز این امر مهم در الویت تمامی مراحل تعمیراتی این گروه می‌باشد.

برای اطلاعات بیشتر به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید.

نوشتهٔ پیشین
پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی
نوشتهٔ بعدی
تعمیر هیدرولیک بیل مکانیکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
تماس با ما