خراب شدن سوزن بیل مکانیکی

خراب شدن سوزن بیل مکانیکی

بیل مکانیکی یکی از ماشین‌آلاتی است که از آن برای تخریب ساختمان، گودبرداری و یا جابجایی مصالح ساختمانی مختلف استفاده می‌شود. این ماشین بسیار قدرتمند و حرفه‌ای عمل می‌کند به همین علت از آن برای ساخت انواع پروژه‌های عمرانی بزرگ استفاده می‌شود. واضح است که برای ساخت چنین دستگاهی از بهترین تجهیزات و قطعات استفاده می‌شود و در برخی از موارد ممکن است تعدادی از این قطعات با مشکل و خرابی مواجه شوند.

 سوزن بیل مکانیکی یکی از قطعات این دستگاه بوده که احتمال خراب شدن آن تاحدودی زیاد است زیرا این قطعه از لحاظ عملکردی بسیار حساس می‌باشد. شرکت‌ها و برندهای محدودی در جهان وجود دارند که این قطعه را باکیفیت‌ و دوام بالا تولید می‌کنند پس واجب است که هنگام خرید سوزن انژکتور بیل مکانیکی از اصل بودن آن اطمینان حاصل فرمایید به همین علت به شما پیشنهاد می‌کنیم که قطعات مختلف بیل مکانیکی را از سایت فراهیدرولیک تهیه کنید تا بهترین و باکیفیت‌ترین قطعات برای شما ارسال شوند. اگر هیچ مهارت و اطلاعی را درباره خراب شدن سوزن بیل مکانیکی خود ندارید بهتر است بدون دستکاری کردن آن، تعمیر بیل مکانیکی کوماتسو را به نزد افراد متخصص و باتجربه ببرید.

دلیل خراب شدن سوزن بیل مکانیکی

قطعات داخلی سوزن بیل مکانیکی به علت فشار بالا بسیار دقیق و با ترانس خیلی کم ساخته شده‌اند. اما علت خراب شدن سوزن بیل مکانیکی چیست؟ ابتدا باید گفت که در تمامی سیستم‌های هیدرولیکی و سوخت برای محافظت کردن از سیستم از تعدادی فیلتر استفاده می‌کنند که وظیفه آن‌ها نگهداری از آن مدار می‌باشد. شرکت کوماتسو برای محافظت کردن از سیستم سوخت‌رسانی بیل مکانیکی از فیلتراسیون میکرونی استفاده کرده است. حال باید اشاره کرد که اگر از فیلترهای تقلبی و بی‌کیفیت برای انجام عمل فیلتراسیون استفاده کرد، آسیب‌های جدی و خطرناکی به به پمپ انژکتور و سوزن انژکتور بیل مکانیکی وارد خواهد شد.

علت خراب شدن سوزن بیل مکانیکی

اگر شما از شرکت‌های معتبر قطعات مختلفی از جمله فیلتر بیل مکانیکی را تهیه نکنید، احتمال آنکه محصول تقلبی را بر روی دستگاه خود نصب کنید بسیار بالا می‌رود. شرکت‌هایی که در حال ساخت فیلترهای تقلبی هستند، به اندازه فیلتر توجه نمی‌کنند و به طور کلی باید گفت که عمل فیلتراسیون میکرونی را انجام نمی‌دهند. درنتیجه به سوزن انژکتور بیل مکانیکی آسیب‌های جدی وارد خواهد شد. از دیگر دلایل خراب شدن این سوزن می‌توان به این موضوع اشاره کرد که قطعات به کار رفته برای ساخت سوزن، ترانس بسیار کمی دارند و در زمان کار کردن توسط چربی و یا غلظت گازوئیل روان‌کاری می‌شوند و اگر این گازوئیل حاوی آب و یا ذرات بیشتر از دو میکرون باشد، قطعات روان‌کاری و خنک نخواهند شد و درنتیجه به سوزن بیل مکانیکی آسیب وارد می‌شود.

خراب شدن سوزن انژکتور بیل مکانیکی

از مطالعه قسمت‌های قبلی می‌توان به این نتیجه رسید که حتی اگر قطعات تقلبی قیمت پایینی داشته باشند باز هم ارزش خرید ندارند چراکه همین قطعات باعث به وجود آمدن مشکلات فراوانی برای عملکرد دستگاه خواهند شد. به شما پیشنهاد می‌کنیم که از تعویض دیرهنگام فیلتر سوخت خودداری کنید چراکه همین موضوع باعث افت فشار سوخت عبوری از فیلتر می‌شود و درنتیجه باعث دیر روشن شدن موتور و با افت توان موتور می‌گردد. اگر به دنبال یک مجموعه معتبر و با سابقه برای درست کردن انواع ماشین‌آلات راهسازی مانند بیل مکانیکی کوماتسو هستید به سایت فراهیدرولیک مراجعه نمایید. جالب است بدانید که در این مجموعه انواع قطعات یدکی بیل مکانیکی همانند فیلتر با قیمت مناسبی به فروش می‌رسد. تمامی قطعات موجود در این سایت اصل بوده پس با خیال راحت خرید خود را انجام دهید.

بیل مکانیکی کوماتسو، انتخابی هوشمندانه

در این مقاله درباره خراب شدن سوزن بیل مکانیکی با شما صحبت کردیم. باید گفت که احتمال آنکه بعد گذشت چند سال یکی از قطعات بیل مکانیکی خراب شود، کمی بالا است چراکه از این دستگاه برای انجام کارهای سنگین استفاده می‌شود. اگر می‌خواهید بدون آسیب دیدن بیل مکانیکی، آن را تعمیر کنید و یا به دنبال خرید قطعات اصل و باکیفیت هستید ما به شما مجموعه فراهیدرولیک را پیشنهاد می‌کنیم. در این مجموعه افراد متخصص و باتجربه‌ای حضور دارند که می‌توانند تمامی مشکلات بیل مکانیکی را به درستی برطرف نمایند بدون آنکه به خود دستگاه آسیب وارد شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت این مجموعه مراجعه‌ نمایید.

نوشتهٔ پیشین
عمر زیربندی ماشین ‌آلات راهسازی
نوشتهٔ بعدی
بهترین ماشین ‌آلات راهسازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
تماس با ما