عیب‌ یابی سیستم سوخت PC400_7

عیب‌ یابی سیستم سوخت PC400_7

کوماتسو یکی از شرکت‌های بزرگی است که در زمینه طراحی و تولید انواع ماشین‌آلات راهسازی و معدن مانند بیل مکانیکی فعالیت دارد. این شرکت انواع بیل مکانیکی را با توان‌ها و خصوصیات مختلفی تولید کرده است تا بتواند جوابگوی نیازهای انسان باشد. هنگام مشاهده انواع بیل مکانیکی کوماتسو حتما با کلمه pc مواجه خواهید شد که در ادامه این کلمه نیز اعدادی نوشته شده‌ است. این کلمه به معنی power clever بوده و عددی که جلوی آن نوشته شده نیز به معنای تناژ بیل مکانیکی می‌باشد. پس از حرف pc و 400، یک عدد دیگر نیز مشاهده خواهید کرد که به معنای سری ساخت و ورژن جدید دستگاه می‌باشد.

برای مثال بیل‌های مکانیکی که عدد 7 جلوی آن‌ها نوشته شده است از سال 2002 تا 2010 طراحی و تولید شده‌اند. اگر بیل مکانیکی کوماتسو شما با مشکلاتی مواجه شده است و اخطارهایی را بر روی صفحه مانیتور آن مشاهده می‌کنید، این مقاله را با دقت مطالعه نمائید تا تمامی علت اخطارهای بیل مکانیکی را ذکر کنیم. در ادامه درباره عیب ‌یابی سیستم سوخت PC400_7 صحبت خواهیم کرد. به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای تعمیر بیل مکانیکی حتما به نزد افراد باتجربه و مجرب بروید تا بدون وارد شدن هیچ ضربه‌ای به دستگاه، مشکل فنی ماشین‌آلات را برطرف نمایید. همچنین اگر میخواهید قطعات یدکی باکیفیتی را برای بیل مکانیکی تهیه کنید به سایت فراهیدرولیک مراجعه فرمایید.

مشکل سیستم سوخت PC400_7

در این قسمت از مقاله به برخی از اخطارهای سیستم سوخت PC400_7 اشاره خواهیم کرد. بیل مکانیکی کوماتسو خط هفت را می‌توان به‌عنوان یکی از ماشین‌آلات بسیار قدرتمند معرفی کرد که افراد می‌توانند از آن برای انجام پروژه‌های عمرانی بزرگ استفاده کنند. استفاده از این بیل همانند دیگر ماشین‌آلات راهسازی به توانایی و مهارت کافی نیاز دارد پس از افرادی که با این بیل آشنایی کامل دارند بخواهید کارهای مربوط به راهسازی را انجام دهند.

  • کد خطا E54 به معنای اتصال کوتاه در سیستم سوئیچ استات می‌باشد.
  • اگر کد خطا E6A را مشاهده کردید باید بدانید که دمای مایع خنک کننده کمی غیرعادی است و باید آن را مورد بررسی قرار دهید. در صورتیکه دما این مایع به طور غیرطبیعی پایین باشد این اخطار بر روی صفحه مانیتور بیل مکانیکی مشاهده خواهد شد.
  • یکی دیگر از کد خطاهای مانیتور بیل مکانیکی، کد E77 است که به معنای غیرعادی بودن فشار در قسمت سنسور فشار کامان ریل می‌باشد.
  • اخطار E79 به معنای فشار بیش از حد سیستم کامان ریل است.

رفع خطای سیستم سوخت PC400_7

در بخش‌های قبلی درباره ایراد سیستم سوخت PC400_7 با شما صحبت کردیم. همان‌طور که می‌دانید بر روی بیل مکانیکی کوماتسو، یک مانیتور داخلی نیز تعبیه شده است که وظیفه این مانیتور نشان دادن وضعیت دستگاه می‌باشد همچنین اگر برای برخی از قسمت‌های مختلف بیل مکانیکی کوماتسو مشکلات و اختلالاتی به وجود آید، کد خطاهایی را بر روی صفحه نمایش مانیتور این بیل مشاهده خواهید کرد. هر کد خطایی که بر روی این صفحه به نمایش گذاشته می‌شود معنا و مفهوم خاصی دارد و به یکی از قسمت‌های مختلف بیل مربوط است.

این خطاها معمولا به همراه اعدادی کنار حرف E ظاهر می‌شوند. در پاراگراف قبلی به برخی از کد خطاهای سیستم سوخت اشاره کردیم. اگر شما یکی از این کدها را بر روی مانیتور مشاهده کردید باید بدانید که سیستم سوخت بیل مکانیکی کوماتسو با مشکل مواجه شده است برای مثال ممکن است دمای مایع خنک کننده به شدت کاهش پیدا کرده باشد. برای رفع خطای سیستم سوخت PC400_7 باید معنای کد خطا را به درستی متوجه شوید و سپس به سراغ مشکل به وجود آمده بروید.

برای تعمیر کردن سیستم سوختی باید مهارت کافی داشته و همچنین تاحدودی با سیستم سوخت بیل مکانیکی آشنا باشید. اگر هیچ اطلاعی درباره قطعات به کار رفته در سیستم سوختی بیل مکانیکی ندارید بهتر است بدون دستکاری کردن بیهوده‌ بیل، آن را به یکی از مراکز معتبر مانند فراهیدرولیک ببرید. اگر برای تعمیر بیل مکانیکی به قطعه‌ای نیاز دارید می‌توانید به سایت معتبر و قابل اعتماد فراهیدرولیک مراجعه نمایید.

اخطارهای بیل مکانیکی کوماتسو را جدی بگیرید

در این مقاله درباره عیب ‌یابی سیستم سوخت PC400_7 توضیحات کاملی را برای شما عزیزان ارائه کردیم. همان‌طور که می‌دانید از بیل مکانیکی برای انجام پروژه‌های نسبتاً بزرگ استفاده می‌شود به همین علت این محصول دارای قطعات مختلفی است که برای تعمیر پمپ کوماتسو به تخصص کافی نیاز است. اگر درباره نحوه تعمیر سیستم سوخت بیل مکانیکی کوماتسو اطلاعات لازم را دارید می‌توانید به راحتی مشکلات را تاحد زیادی برطرف کنید اما اگر قطعه‌ای از قطعات این بیل به طور کامل خراب شده است و به نیاز به تعویض دارد، بهتر است کار را به افرادی که در این زمینه توانایی کافی دارند بسپارید.

ما به شما مجموعه فراهیدرولیک را معرفی می‌کنیم. برای تعمیر و تعویض قطعات مختلف بیل مکانیکی می‌توانید با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمایید. برای مشاهده قیمت قطعات یدکی ماشین‌آلات راهسازی به سایت این مجموعه مراجعه نمایید.

نوشتهٔ پیشین
دمپر بیل مکانیکی چیست
نوشتهٔ بعدی
نکات مهم در سرویس و نگهداری بیل مکانیکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
تماس با ما