مشخصات فنی بیل کوماتسو PC600-8

اطلاعات فنی PC600-8
اطلاعات فنی PC600-8
اطلاعات فنی PC600-8
اطلاعات فنی PC600-8
اطلاعات فنی PC600-8

مشخصات فنی PC600-8

گروه فنی مهندسی فرا هیدرولیک با بیش از یک دهه تجربه اولین مرکز تخصصی تعمیر هیدرولیک بیل های مکانیکی کوماتسو میباشد

گروه فنی مهندسی فرا هیدرولیک با واردات انواع پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی اماده ارائه تمامی سیستم  های  هیدرولیک از جمله پمپ هیدرولیک کوماتسو  و انواع شیر های هیدرولیک که در این زمینه فعالیت های بسیاری را داشته است میباشد

درمجموعه فرا هیدرولیک تعمیر و عیب یابی انواع پمپ هیدرولیک کوماتسو صورت میگیرد و شما عزیزان اگر به مشکلی در سیستم هیدرولیک دستگاه خود بر خوردید میتوانید با این مجموعه تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید.

مشخصات فنی PC600-8

اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که از خودرو های راهسازی استفاده میکنید و مایلید تا از دانستنی های بیل مکانیکی کوماتسو بیشتر بدانید در ادامه با ما در فراهیدرولیک همراه باشید تا اطلاعاتی در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

در این بخش از مقاله در رابطه با کد خطاهایی که ممکن است در بیل مکانیکی با برند کوماتسو آن برخورد کنید صحبت نماییم. امروزه بیل مکانیکی تولید شده توسط شرکت های ولوو ، هیتاچی ، دوسان  و… از قابلیت نصب دیاگ بهره می برند در این ماشین آلات ، دیاگ به صورت خارجی بر روی خودرو نصب می شود و ایرادات آن را پیدا می کند این در حالی است که بیل مکانیکی کوماتسو از دیاگ داخلی برخوردار بوده و تمام این اطلاعات به وسیله ی مانیتور قرار گرفته بر روی خود بیل قابل مشاهده است و نیازی به نصب دستگاه خارجی نمی باشد.

مشخصات فنی PC600-8

ارور E02 مربوط به اتصال / قطع سوپاپ سلونئوید می باشد که در صورتی که این ارور را  بر روی مانیتور دستگاه خود مشاهده نمودید در هنگام کار شاهد این خواهید بود که توان کاری دستگاه کم تر از حالت ایده آل شده و اصطلاحا در زیر کار می خوابد. برای رفع این مشکل کافی است به سراغ دو شیر برقی که بر روی پمپ هیدرولیک سمت چپ قرار داشته رفته و هر دوی آنها را مورد بررسی قرار دهید به صورت معمول شیر برقی که در قسمت گودی قرار دارد مشکل پیدا کرده می توان آنرا باز کرده و پس از سرویس کردن مقداری پالش به سوپاپ داخلی اضافه کرده تا کارایی آن به حالت قبل برگردد.

مشخصات فنی PC600-8

مشخصات فنی PC600-8

ارور E03 مربوط به اتصال و یا قطع شدگی در ترمز گردان خودرو می باشد در صورت مشاهده این ارور باید منتظر قفل شدن و عدم امکان چرخش خودرو خود باشید. برای رفع آن باید به ۶ شیر برقی را که زیر سلکتور وجود دارد ، دسترسی پیدا کرده و نسبت به تعمیر و یا تعویض آنها اقدام نمایید. قبل از هر اقدامی توجه داشته باشید که تعمیر این قسمت نیازمند تجربه و صرف وقت بسیاری می باشد. به طور معمول مشکل اصلی این بخش به پنجمین شیر مربوط بوده و شما می توانید با تعویض این لوازم یدکی کوماتسو و یا رسوب زدایی آن ،این شیر را مانند روز اول نمایید.

مشخصات فنی PC600-8

ارور E05 مربوط به سیستم گاز بیل مکانیکی می باشد و در صورتی که با این ارور مواجه شدید مطمئنا با این مشکل که بیل مکانیکی کوماتسو شما گاز خور خوبی ندارد برخورد خواهید نمود. برای تعمیر این بخش کار خاصی از شما ساخته نیست تنها می توانید سوکت های متصل به گاز برقی را بررسی نمایید و باید حتما توسط برقکار مابقی تغییرات انجام شود.

راهکار های قید شده تنها در حد راه انداختن کار شما در کار گفته شده است و توصیه می کنیم برای تعمیر قطعات بیل مکانیکی کوماتسو حتما به تعمیرگاه های مرتبط مراجعه نمایید.

بهتر است قبل اینکه بر روی بیل مکانیکی کوماتسو خود ارور و یا مشکلی دریافت کنید با سرویس کردن های به موقع از ایجاد مشکلات جلوگیری نمایید و همواره بیل مکانیکی را در حالت آماده به کار نگهداری نمایید.

مشخصات فنی PC600-8

کاسه نمد بیل مکانیکی کوماتسو/ کاسه نمد ته میلنگ بیل مکانیکی کوماتسو/ پروانه موتور بیل مکانیکی کوماتسو/ پروانه بیل مکانیکی کوماتسو/ فولی سرمیلنگ بیل مکانیکی کوماتسو/ استارت بیل مکانیکی کوماتسو/ استارت موتور بیل مکانیکی کوماتسو/ استارت کامل بیل مکانیکی کوماتسو/استارت کامل موتور بیل مکانیکی کوماتسو/ دینام بیل مکانیکی کوماتسو/ دینام استارت بیل مکانیکی کوماتسو/ دینام استارت کامل بیل مکانیکی کوماتسو/ اتوماتبک استارت بیل مکانیکی کوماتسو/ پمپ باد بیل مکانیکی کوماتسو/ سر سیلندر پمپ باد بیل مکانیکی کوماتسو/ سیلندر پمپ باد بیل مکانیکی کوماتسو/ رینگ پمپ باد بیل مکانیکی کوماتسو/پیستون پمپ باد بیل مکانیکی کوماتسو/ رینگ و پیستون پمپ باد بیل مکانیکی کوماتسو/ رینگ پیستون پمپ باد بیل مکانیکی کوماتسو/ پمپ حرکت بیل مکانیکی کوماتسو/

مشخصات فنی PC600-8پمپ بیل مکانیکی کوماتسو/ پمپ گیربکس بیل مکانیکی کوماتسو/ پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی کوماتسو/ پمپ مادر بیل مکانیکی کوماتسو/ پمپ فرمان بیل مکانیکی کوماتسو/پمپ بالابر بیل مکانیکی کوماتسو/ سیل کیت پمپ حرکت بیل مکانیکی کوماتسو/ کیت پمپ حرکت بیل مکانیکی کوماتسو/ کیت پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی کوماتسو/ سیل کیت پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی کوماتسو/ کیت پمپ مادر بیل مکانیکی کوماتسو/ سیل کیت پمپ مادر بیل مکانیکی کوماتسو/کیت پمپ فرمان بیل مکانیکی کوماتسو/ سیل کیت پمپ فرمان بیل مکانیکی کوماتسو/ عینکی پمپ فرمان بیل مکانیکی کوماتسو/ بوش پمپ فرمان بیل مکانیکی کوماتسو/ دنده پمپ فرمان بیل مکانیکی کوماتسو/ پیستون پمپ فرمان بیل مکانیکی کوماتسو/ سیلندر پمپ فرمان بیل مکانیکی کوماتسو/درب سر پمپ فرمان بیل مکانیکی کوماتسو/ درب ته پمپ فرمان بیل مکانیکی کوماتسو/ واسطه پمپ فرمان بیل مکانیکی کوماتسو/

مشخصات فنی PC600-8عینکی پمپ بالابر بیل مکانیکی کوماتسو/ بوش پمپ بالابر بیل مکانیکی کوماتسو/ سیلندر پمپ بالابر بیل مکانیکی کوماتسو/ درب سر پمپ بالابر بیل مکانیکی کوماتسو/درب ته پمپ بالابر بیل مکانیکی کوماتسو/ شافت پمپ بالا بر بیل مکانیکی کوماتسو/ شافت ودنده داخل پمپ بالابر بیل مکانیکی کوماتسو/ شافت ودنده داخل پمپ بالابر بیل مکانیکی کوماتسو/

مشخصات فنی PC600-8