هیدرولیک کار بیل کوماتسو

هیدرولیک کار بیل کوماتسو

هیدرولیک کار بیل کوماتسو

مشخصات فنی انواع پمپ های هیدرولیک بیل مکانیکی

استفاده از سیستم های هیدرولیکی امروزه در صنایع مختلفی مورد نیاز است. این دسته از پمپ های هییدرولیک بسته به توان و فشار آنها به انواع مختلفی تقسیم می شوند. پمپ های هیدرولیک دقیقا نقش قلب را در سیستم های هیدرولیک دارا هستند، به گونه ای که انرژی مکانیکی تامین شده توسط موتور های الکتریکی، احتراق داخلی و… به انرژی هیدرولیکی تبدیل می کنند.

در حقیقت این پمپ ها انرژی سیال را در یک سیکل هیدرولیکی یا نیوماتیکی افزایش می دهند تا در زمان و مکان مورد نیاز از این انرژی مطلوب استفاده نمایند. پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی یکی از انواع پمپ های هیدرولیک می باشد که در صنایع مورد استفاده قرار گرفته و خود در انواع مختلفی با مشخصات فنی متفاوت، موجود می باشد.

پمپ های هیدرولیک به دو دسته ی، جابجایی مثبت و جابجایی غیر مثبت تقسیم می شوند. عموما پمپ ها از نوع جابجایی غیر مثبت می باشند. این دسته از پمپ های هیدرولیک در برابر فشارهای بالا مقاوم نیستند و معمولا به عنوان یک انتقال دهنده ی اولیه سیال، از نقطه ای به نقطه ی دیگر به کار می روند. ظرفیت این نوع پمپ های هیدرولیک به psi  ۲۵۰ تا psi  ۳۰۰۰ محدود هستند.

هیدرولیک کار بیل کوماتسو

پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی : بیل های مکانیکی نوعی از پمپ های هیدرولیک هستند که در صنایع مورد استفاده قرار می گیرند. در انواع مختلفی وجود دارند که هر کدام از آنها قابلیت های متفاوتی نسبت به دیگری را دارا می باشد. این نوع پمپ ها مناسب برای استفاده در فشار بالا نیستند و فقط برای مصارف معمولی صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.

هیدرولیک کار بیل کوماتسو

پمپ های هیدرولیک بیل مکانیکی و انواع آن ها

در تمامی سیستم پمپ های هیدرولیک بیل مکانیکی از پمپ های پیستونی با فشار بالا استفاده می شود تا قدرت تحمل فشار زیاد را داشته و لیتراژ بیشتری را وارد سیستم کند. پمپ های هیدرولیک بیل مکانیکی اصولا به شکل دوطبقه می باشند که یک طبقه برای گردون بیل و طبقه ی دیگر برای استیگ و جکهای بالابر و خالی کن می باشد. پمپ های هیدرولیک بیل مکانیکی در انواع مختلفی در بازار موجود هستند که هر کدام از آنها مشخصات متفاوتی با یکدیگر دارند. از جمله:

پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی هلیکو، پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی کوماتسو، پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی هیوندا، پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی ولوو، پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی هپکو، پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی کاترپیلار، پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی لیبهر، پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی شانتویی، پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی دوسان، پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی هیتاچی، پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی زوملاین، پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی نیوهلند، پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی کیس، پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی هیدرومک، پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی سانی،پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی لیشیده، پمپ هیدرولیک لودر ایکس سی ام جی، پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی لیوگانگ، پمپ هیدرولیک لودر چانگلین، پمپ اطلس،  و در انتها پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی کوبلکو.

هیدرولیک کار بیل کوماتسو

گروه فنی مهندسی فرا هیدرولیک با بیش از یک دهه تجربه اولین مرکز تخصصی تعمیر هیدرولیک بیل های مکانیکی کوماتسو میباشد

فرا هیدرولیک با واردات انواع پمپ هیدرولیک بیل مکانیکی اماده ارائه تمامی سیستم  های        هیدرولیک از جمله پمپ هیدرولیک کوماتسو  و انواع شیر های هیدرولیک که در این زمینه فعالیت های بسیاری را داشته است  میباشد

درمجموعه  فرا هیدرولیک تعمیر و عیب یابی انواع پمپ هیدرولیک کوماتسو صورت میگیرد و شما عزیزان اگر به مشکلی در سیستم هیدرولیک دستگاه خود بر خوردید میتوانید با این مجموعه تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید.

گروه فنی مهندسی فرا هیدرولیک با تکیه بر کادر فنی متخصص و مجرب با بیش از یک دهه سابقه در زمینه ی تعمیرات و تهیه قطعات هیدرولیکی ماشین آلات راهسازی و معدنی کوماتسو  فعالیت و خدمات خود را با بهترین کیفیت و قیمت به مشتریان گرامی ارائه می دهد.

تشخیص درست و دقیق عیب یابی سیستم های پیچیده دستگاه های نسل جدید که عملکرد صحیح مکانیزم آنها فقط با داشتن هماهنگی بین تمامی اجزای سیستم های موتور – هیدرولیک – برق و انتقال قدرت می باشد

لذا در جهت صرفه جویی در اتلاف وقت و هزینه مشتریان گرامی و احترام به حقوق مشتریان عزیز این مهم در الویت تمامی مراحل تعمیراتی این گروه می باشد

نوشتهٔ پیشین
قیمت پمپ کوماتسو
نوشتهٔ بعدی
تعمیرکار هیدرولیک بیل مکانیکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

تماس با ما