کامپیوتر بیل مکانیکی کوماتسو

بدون دیدگاه

کامپیوتر بیل مکانیکی کجاست؟

بدون داشتن جعبه کامپیوتر بیل مکانیکی کنترل و هدایت کامل بیل مکانیکی کاری ناممکن است و از سوی دیگر نیز، داشتن یک کامپیوتر بیل مکانیکی خراب ممکن است باعث ایجاد خطرات بسیاری برای کارکنان و یا خود راننده شود.

در این مقاله قصد داریم تا به بررسی جعبه کامپیوتر بیل کوماتسو و محل قرارگیری این جعبه بپردازیم.

همچنین، در ادامه نیز سعی می‌کنیم تا به بررسی تعدادی از مدل‌های کامپیوتر بیل مکانیکی کوماتسو بپردازیم تا مقاله‌ای کامل و جامع داشته باشیم.

بررسی جعبه کامپیوتر بیل مکانیکی کوماتسو

هر بیل مکانیکی، برای آن که بتواند از سوی افراد و راننده فرمان بپذیرد، نیازمند یک جعبه کامپیوتر پیشرفته است تا بتواند علامت‌ها و فرمان‌های مکانیکی ارسال شده از سوی راننده را دریافت، آن را به طور کامل تحلیل و سپس به سمت مانیتور‌های موجود در داخل کابین راننده، ارسال کند.

درون یک جعبه کامپیوتر بیل مکانیکی، تعدادی سیم و کامپیوتر بیل مکانیکی قرار دارد. هر کامپیوتر دارای مادربرد و CPU و … است که وظیفه تحلیل داده‌ها را دارا است.

از آنجایی که نحوه کارکرد و برنامه ریزی هر نوعی از بیل مکانیکی کوماتسو با نوعی دیگر متفاوت است، نمی‌توان از یک نوع کامپیوتر بیل مکانیکی برای همه انواع بیل‌های مکانیکی استفاده کرد. بنابراین، اینکه از چه نوع کامپیوتر بیل مکانیکی برای بیل مکانیکی خود استفاده کنید، بستگی به مدل بیل مکانیکی شما دارد.

نکته دیگری که نیز باید مورد توجه قرار گیرد این است که گاهی اوقات مشکل اصلی عدم فعالیت درست بیل مکانیکی به دلیل ایجاد اختلال در سیم پیچی و یا عدم سلامت کامل مانیتورهای بیل مکانیکی باشد و اصلا نیازی به تعویض و یا تعمیر جعبه کامپیوتر بیل مکانیکی نباشد. بنابراین پیشنهاد می‌گردد قبل از خریداری کامپیوتر بیل مکانیکی خود حتما از سلامت دیگر اجزای بیل مکانیکی خود مطمئن شوید.

انواع مدل‌های کامپیوتر بیل مکانیکی کوماتسو

همانطور که در مقاله نیز اشاره کردیم، حتما و حتما قبل از خرید کامپیوتر بیل مکانیکی مورد نظر خود، ابتدا از مدل بیل مکانیکی هماهنگ با آن اطمینان حاصل کنید. اگر باز هم در مورد مدل کامپیوتر بیل مکانیکی هماهنگ خود شک دارید، می‌توانید با خواندن اطلاعات روی کامپیوتر قدیمی‌ آن، از مدل مناسب آن اطمینان حاصل کنید. با این حال در این بخش چند مورد از معروف ترین مدل‌های کامپیوتر بیل مکانیکی کوماتسو را برایتان آماده کرده ایم:

کوماتسو PC200

کوماتسو PC220

کوماتسو 5 _ PC200

کوماتسو 5 _ PC220

کوماتسو  6_ PC220

کوماتسو  6_ PC220

کوماتسو 7 _ PC200

کوماتسو  8 _ PC200

کوماتسو 8 _ PC22O

کامپیوتر بیل مکانیکی کجاست؟

در مورد اینکه دقیقا جعبه کامپیوتر بیل مکانیکی دقیقا کجا قرار دارد، باید گفت که معمولا جعبه کامپیوتر بیل مکانیکی در یک نقطه یکسانی در همه بیل‌های مکانیکی وجود ندارد اما معمولا این جعبه، که توسط سیم به مانیتورها متصل شده است، در داخل کابین راننده قرار دارد.

اگر بعد از جستجو، باز هم نتوانستید محل دقیق جعبه بیل مکانیکی خود را پیدا کنید، بهتر است حتما دفترچه  مخصوص مشخصات فنی بیل مکانیکی کوماتسو خود را مطالعه کرده تا بتوانید آن را پیدا کنید.

سخن پایانی

در مطلب امروز، سعی کردیم تا شما را با کامپیوتر بیل مکانیکی و جعبه آن بیشتر آشنا کنیم و همچنین در ادامه نیز چند راهنمایی برای پیدا کردن محل جعبه کامپیوتر بیل مکانیکی تان ارائه کردیم که  امیدواریم فراهیدرولیک توانسته باشد شما را به هدف خود برساند.

نوشتهٔ پیشین
بهترین ماشین ‌آلات راهسازی
نوشتهٔ بعدی
انواع دستگاه حفاری معدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست
تماس با ما